about circle cover

O nás

Objevte nekonečno

Prozkoumáme váš prostor. Webový prostor pro vaši účinnou prezentaci na trhu. Možnosti jsou neomezené, stačí jen chtít. Tak pojďme do toho!

Kreativita. Myšlení.

Na začátku všeho je myšlenka, myšlenka posunout se kupředu. K realizaci pak zbývá už jen krůček, ten správný nápad a asi deset tisíc řádků kódu. Tvoříme cíleně, nepoužíváme šablony, jsme originální. Naše práce tak nevypadá jako přes kopírák, mrkněte na to.

Naše projekty

Consiglio – Návrh a tvorba webu, digitální identita
TD Group Bohemia – Návrh a tvorba webu, loga
Více našich projektů

Vyzkoušejte nekonečno

Vše prý už tu bylo. A i to, co tu je, je jen obměnou toho, co tu bylo. Hmm, a není to trochu málo v nekonečném prostoru? Nebojte se zajít za hranice obvyklého, vlastně pojďme tam spolu objevit něco nového! Nechcete přeci být jen kopií něčeho, ale originálem, že? A to je právě ten pravý smysl naší společné mise.

Nekonečno možností

UI / UX

Co je ta první věc co uvidí uživatel na vaší stránce? Design. Dobrý vizuál není jen ten, který skvěle vypadá a zaujme, ale také ten, který je přehledný a pomáhá uživateli se na webovce zorientovat. Chaos může uživatele navždy odradit.

Redakční systémy

Chcete místo kde budete sdílet vaše myšlenky, novinky či informace, nebo chcete prodávat vaše produkty na e-shopu? Vytvoříme vám web napojený na redakční systém, pomocí kterého si budete moct spravovat obsah vašich stránek.

Aplikace

Proč složitě intalovat aplikace na každé zařízení zvlášť, když jediné co potřebujete je webový prohlížeč? Vytvoříme vám webovou aplikaci dle vaší potřeby, která vám pomůže s vaším podnikáním. Konec je Excelovým tabulkám, aplikace dokáže to samé rychleji a bezchybně. Vy tak můžete věnovat ušetřený čas rodině, koníčkům nebo promyšlení obchodní strategie.

Systémy na míru

Požadujete speciální funkci vaší stránky nebo je pro vás obyčejný redakční systém zbytečně moc složitý? Vytváříme systémy přesně podle vašich představ. Ke každému vašemu problému lze najít spousty řešení. Stačí si jen vybrat to, které vám vyhovuje nejvíce. Jo, a dokumentace k systému je samozřejmostí.

Spojte se s námi

Vyzkoušejte nekonečno. Napište nám na email studio@infiniteuniverse.cz

Kontakt
Nahoru